Garzë kundër mjegullës dhe mjegullës për dritare

 • Fly Screen 130*150cm Dustproof Screen Anti-Pollen Screen Mesh for Window

  Ekran Fly 130*150cm Ekran i papërshkueshëm nga pluhuri Rrjetë e ekranit kundër polenit për dritare

  Ekrani kundër polenit i Kinës me definicion të lartë, Dritarja e ekranit, Ne arritëm ISO9001 që ofron një bazë solide për zhvillimin tonë të mëtejshëm.Duke këmbëngulur në "Cilësi të lartë, dorëzim të shpejtë, çmim konkurrues", ne kemi krijuar bashkëpunim afatgjatë me klientë nga jashtë dhe brenda vendit dhe kemi marrë komente të larta të klientëve të rinj dhe të vjetër.Është nderi ynë i madh të plotësojmë kërkesat tuaja.Ne presim sinqerisht vëmendjen tuaj.
 • Anti Pollen Window Screen

  Ekran i dritares kundër polenit

  1. Procesi i prodhimit të ekranit të dritares kundër polenit përfshin përpunimin e vizatimit, shtrembërimin, thurjen, formësimin, rrotullimin, inspektimin dhe paketimin e mëndafshit poliestër.Ekrani i dritares kundër polenit Materiali Gjerësia poliestër 1.2 m, 1.4 m Gjatësia 5m-30 m Grammage 90 g/sq Numri i rrjetës 18*48 Ngjyra E zezë, e bardhë, Paketim i personalizuar Paketuar me qese të endura në kartona Karakteristikat e ekranit të dritares kundër polenit (1) Anti poleni, i palosshëm vazhdimisht, i papërshkueshëm nga uji, kundër...
 • Clear vision 135 mesh dust pollen PM2.5 proof window screen

  Vizion i pastër 135 rrjetë pluhuri i polenit PM2.5 Ekran i dritares rezistente

  Emri i produktit--
  Ngjyra - e bardhë;e zezë
  Materiali——material i përbërë
  Madhësia e rrjetës - 100 mesh;135 rrjetë;200 mesh
  Gjatësia——50m/përshtatje
  Gjerësia - 1 m;1.2 m;1.5 m