Газа за прозори против магла и магла

 • Fly Screen 130*150cm Dustproof Screen Anti-Pollen Screen Mesh for Window

  Fly Screen 130*150cm Екран отпорен на прашина Мрежа против полен за прозор

  Кинески екран против полен со висока дефиниција, прозорец со екран, постигнавме ISO9001 што обезбедува цврста основа за нашиот понатамошен развој.Упорно во „Висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена“, воспоставивме долгорочна соработка со клиенти од странство и од земјата и добиваме високи коментари на новите и старите клиенти.Наша голема чест е да ги исполниме вашите барања.Искрено го очекуваме вашето внимание.
 • Anti Pollen Window Screen

  Прозорец против полен

  1. Процесот на производство на екранот против полен прозорец вклучува обработка на цртање, искривување, ткаење, обликување, тркалање, проверка и пакување на полиестерска свила.Прозорец против поленски екран Материјал Ширина полиестер 1,2 m, 1,4 m Должина 5 m-30 m Grammage 90 g/sq Мрежа број 18*48 Боја црна, бела, приспособено пакување Спакувано со ткаени кеси во картони Карактеристики на екранот против полен прозорец (1) Анти полен, постојано виткање, водоотпорен, анти...
 • Clear vision 135 mesh dust pollen PM2.5 proof window screen

  Clear vision 135 mesh прашина полен PM2.5 доказ екран на прозорецот

  Име на производ--
  Боја - бела;црна
  Материјал - композитен материјал
  Големина на мрежа - 100mesh;135 мрежи;200 мрежи
  Должина--50m/приспособување
  Ширина - 1 m;1,2 m;1,5 м