За нас

Anping Dongjie Wire Mesh Products Co., Ltd.

Континуирано подобрување и иновации на производите на претпријатието Придржувајте се до „Квалитет за пазарот, управување за ефикасност“ Обезбедете супериорни производи и значителни услуги

Бренд

Dongjie Wire Mesh--кинески познат бренд на производител на жичани мрежи.

Искуство

25 години континуирано развивање на искуство во ласерската индустрија.

Прилагодување

Ние нудиме OEM/ODM производи од суровина до длабока обработка

Anping Dongjie Wire Mesh Products Co., Ltd.се наоѓа во Анпинг, Хебеј, кој е роден град на жичаната мрежа во светот.Тој е професионален производител на проширена метална мрежа, перфорирана метална мрежа, декоративна жичана мрежа, делови за штанцување и длабока обработка на други производи од жичана мрежа.

25+
Години на искуство

1000
Квадратни метри

100+
Професионален работник

Нашата мисија

Со текот на годините, компанијата Dongjie отсекогаш била посветена на проширена метална, алуминиумска мрежа, капаци за филтри/крајни капачиња на филтри, жичана мрежа за истражување и развој, континуирано подобрување и иновација на производите на претпријатието, постоечки производи: мрежа од мали челични плочи, дијамантски челик мрежи, мрежа за растегнување од челична плоча, галванизирана челична мрежа, челична мрежа, филтер од не'рѓосувачки челик со челична мрежа, мрежа од алуминиумски плочи, декоративна мрежа од алуминиумски плочи, дијамантска мрежа од алуминиумски плочи, врв од алуминиумска мрежа, алуминиумска конг мрежа, завесна мрежа од алуминиумски плочи, Алуминиумско-магнезиумска легура на прозорска мрежа, филтер плоча, мрежа од не'рѓосувачки челик, валана мрежа, мрежа за пробивање на микро-дупки и други производители на мрежи за индустриска и земјоделска употреба.

квадратни метри
проширен метал

Визија на индустријата

Долги години техничкото ниво и квалитетот на производот во истата индустрија се во позиција.Долго време одржува добри кооперативни односи со големи домашни нафтени полиња, рудници за јаглен, општински транспорт и други единици и има воспоставено добри трговски контакти со повеќе од 70 земји, вклучувајќи ги САД, Република Кореја, Филипините, Русија и Австралија.Со текот на годините, декоративната мрежа на ѕидовите за завеси на компанијата, жичаната мрежа од нерѓосувачки челик и други производи се користеа во некои големи проекти во Шангај, а беа пофалени и пофалени од многу клиенти.Anping Dongjie Wire Mesh Products Co.Ltd.е подготвен да соработува со вас и да создаде подобро утре.

Фабрички приказ

9174beaec4055c7a6bfd88d76de5ff8

dsf

Фабрички екран (4)

Фабрички екран (5)

Фабрички екран (6)

Фабрички екран (7)

Фабрички екран (8)

Фабрички екран (9)

Фабрички екран (1)