Мрежа на екранот на прозорецот

 • Anti Insect Bite Aluminum Metal Wire Mesh Window Screen

  Прозорец против убод од инсекти од алуминиумски метален мрежен екран

  Безбедносен прозорец со мрежест екран од не'рѓосувачки челик
  Металната мрежа на екранот на прозорците е добар производ против комарци.Покрај обичните комарци и инсекти, може да спречи и мал комарец.Во споредба со обичните најлонски екрани, може подобро да ја зголеми стапката на циркулација на воздухот и изложувањето на сончева светлина.Широко се користи во овоштарници, сточарски фарми, деловни згради и разни станбени области.
  Доколку имате какви било потреби, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најпогодна цена и најквалитетна услуга.
 • Security Window Screen Stainless Steel Bullet Proof Mesh Screen

  Безбедносен прозорец со мрежест екран од не'рѓосувачки челик

  Безбедносен прозорец со мрежест екран од не'рѓосувачки челик
  Металната мрежа на екранот на прозорците е добар производ против комарци.Покрај обичните комарци и инсекти, може да спречи и мал комарец.Во споредба со обичните најлонски екрани, може подобро да ја зголеми стапката на циркулација на воздухот и изложувањето на сончева светлина.Широко се користи во овоштарници, сточарски фарми, деловни згради и разни станбени области.
  Доколку имате какви било потреби, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најпогодна цена и најквалитетна услуга.
 • Stainless Steel Window Screen Mesh for Fly,Insect,Mosquito

  Мрежа за прозори од нерѓосувачки челик за мува, инсекти, комарци

  Мрежа за прозори од нерѓосувачки челик за мува, инсекти, комарци
  Dongjie обезбедува заштитна мрежа од плетена жица од не'рѓосувачки челик, погодна за мрежи од врати и прозорци, за безбедност и заштита од инсекти.
  Нашата ткаена жичана мрежа се користи во екраните на вратите и прозорците за заштита на прозорците (вклучувајќи покривни прозорци), вратите, палубите и дворовите, единиците за ладење со испарување, отворите за фронтон и покривот, олуците, стреата и долните цевки.
 • Household outdoor Stainless Steel Mosquito Protection Window Screen

  Екран на прозорец за заштита од комарци од нерѓосувачки челик за домаќинство

  Екран на прозорец за заштита од комарци од нерѓосувачки челик за домаќинство
  Според материјалите од металниот мрежен прозорски екран, тој може да се подели на алуминиумски прозорски екран, мрежа од нерѓосувачки челик/прозорец од Кингконг, гаванизиран прозорски екран, железен екран на прозорецот.Според типовите на технологија, може да се подели на дијамантски екран на прозорецот и безбедносен екран на прозорецот.
  Предност на металната мрежа на екранот на прозорецот
  1. Висок квалитет, долг живот.
  2. Огноотпорен и отпорен на пламен.
  3. Невидлив екран со добра вентилација.
  4. Против комарец, против стаорец, убод од инсекти, исто така и против прашина и есеј за чистење.
  5. Мрежата е фина и рамна, а дупките се рамномерно распоредени.
 • Home use security window screening stainless steel window mesh screen

  Домашна употреба безбедносен прозор за мрежест екран од нерѓосувачки челик

  Домашна употреба безбедносен прозор за мрежест екран од нерѓосувачки челик
  Екраните на прозорците се од суштинско значење во вашиот дом затоа што ја зголемуваат привлечноста, ги намалуваат трошоците за енергија со задржување на топлина или пуштање ладен воздух, не дозволуваат досадни грешки и помагаат во заштитата на вашите прозорци од временските услови и нечистотија.Имањето прозорски екрани исто така може да ја зголеми безбедноста на вашиот дом во случај да заборавите да ги затворите и заклучите прозорците.
  Ние сме ANPING COUNTY DONGJIE WIRE MESH PRODUCTS CO., LTD.Со повеќе од 26 години искуство во дизајн на производство, добредојде на вашето барање.
 • Prime Quality Mosquito insect Net Roll Window Screen for Window

  Екран за прозорец за прозорче за прозорче со врвен квалитет од инсекти од комарец

  Екран за прозорец за прозорче за прозорче со врвен квалитет од инсекти од комарец
  Dongjie обезбедува заштитна мрежа од плетена жица од не'рѓосувачки челик, погодна за мрежи од врати и прозорци, за безбедност и заштита од инсекти.
  Нашата ткаена жичана мрежа се користи во екраните на вратите и прозорците за заштита на прозорците (вклучувајќи покривни прозорци), вратите, палубите и дворовите, единиците за ладење со испарување, отворите за фронтон и покривот, олуците, стреата и долните цевки.
 • Stainless Steel Security Window Screen Bullet Proof Mesh Screen

  Безбедносен прозорец од нерѓосувачки челик Мрежен екран со куршуми

  CE сертификат Кина 16X16mesh 0,24mm Дијаметар на жица од бесплатен примерок, чувајте го нерѓосувачки челик навивам од бесплатна испорака, воспоставивме долгорочни, стабилни и добри деловни односи со многу производители и трговци на големо ширум светот.Во моментов, со нетрпение очекуваме уште поголема соработка со клиентите во странство врз основа на взаемна корист.Осигурајте се дека можете слободно да не контактирате за повеќе детали.
 • Anti Fouling Mosquito Control Pm2.5 Anti Allergic Window Screen

  Екран за прозор против алергиски Pm2.5

  CE сертификат Кина 16X16mesh 0,24mm Дијаметар на жица од бесплатен примерок, чувајте го нерѓосувачки челик навивам од бесплатна испорака, воспоставивме долгорочни, стабилни и добри деловни односи со многу производители и трговци на големо ширум светот.Во моментов, со нетрпение очекуваме уште поголема соработка со клиентите во странство врз основа на взаемна корист.Осигурајте се дека можете слободно да не контактирате за повеќе детали.
 • 304 Stainless Steel Metal Woven Mesh Insect Screen for The Window and Door

  304 нерѓосувачки челик метална ткаена мрежа од инсекти за прозорецот и вратата

  304 Инсекти од метална мрежа со ткаени нерѓосувачки челик за прозорецот и вратата, нова испорака за Кина 304 екран за инсекти, екран на прозорец, дизајнот, обработката, купувањето, проверката, складирањето, процесот на склопување се во научен и ефективен документарен процес, зголемување на нивото на употреба и длабоко доверливоста на нашиот бренд, што нè тера да станеме супериорен снабдувач на четирите главни категории производи одлеаноци од школки во земјата и добро да ја стекнеме довербата на клиентите
 • Durable Expanded Metal Mesh for Metal Windows

  Издржлива проширена метална мрежа за метални прозорци

  Голем попуст Кина Проширен метал, проширена жичана мрежа, Сега воспоставивме долгорочни, стабилни и добри деловни односи со многу производители и трговци на големо ширум светот.Во моментов, со нетрпение очекуваме уште поголема соработка со клиентите во странство врз основа на взаемна корист.Треба слободно да не контактирате за повеќе детали.
 • Expanded Metal Screen Mesh Sheet Windows Screen Mesh

  Проширена метална мрежа на екранот Лист со мрежа на екран на Windows

  Фабрички ниска цена China Mesh Wire, Expanded Metal, Инсистирајќи на висококвалитетното управување со генерациската линија и давателот на водич за изгледи, решивме да ги снабдуваме нашите купувачи користејќи го првичното стадиум на купување, а набргу потоа работното искуство на давателот.Зачувувајќи ги преовладувачките корисни односи со нашите потенцијални клиенти, ние дури и сега ги иновираме нашите листи на производи многу време за да се запознаеме со сосема новите желби и да се држиме до најновиот тренд на овој бизнис во Ахмедабад.Подготвени сме да ги разгледаме тешкотиите во областа на лицето и да ја направиме трансформацијата за да сфатиме многу од можностите во меѓународната трговија.
 • Mini Hole Expanded Metal Wire Mesh for Window Screen Anti Insect Application

  Мини дупка, проширена метална жичана мрежа за апликација против инсекти на екранот на прозорецот

  „Искреност, иновативност, ригорозност и ефикасност“ е упорната концепција на нашата компанија долгорочно да се развива заедно со клиентите за взаемна реципроцитет и взаемна корист за фабричка ниска цена Фабрика во Кина Директна продажба на алуминиумски проширен метален прозорец против кражба, Безбедноста преку иновации е нашето ветување едни на други.
 • Corrosion Protection Plastic Covered Magnetic Window Screen

  Екран со магнетен прозорец со пластична заштита од корозија

  CE сертификат Кина 16X16mesh 0,24mm Дијаметар на жица од бесплатен примерок, чувајте го нерѓосувачки челик навивам од бесплатна испорака, воспоставивме долгорочни, стабилни и добри деловни односи со многу производители и трговци на големо ширум светот.Во моментов, со нетрпение очекуваме уште поголема соработка со клиентите во странство врз основа на взаемна корист.Осигурајте се дека можете слободно да не контактирате за повеќе детали.
 • OEM Anodized Expanded Metal Window Grill Protection Guard Door Screen

  ОЕМ анодизиран експандиран метален прозорец за заштита на заштитниот екран на вратата

  CE сертификат Кина 16X16mesh 0,24mm Дијаметар на жица од бесплатен примерок, чувајте го нерѓосувачки челик навивам од бесплатна испорака, воспоставивме долгорочни, стабилни и добри деловни односи со многу производители и трговци на големо ширум светот.Во моментов, со нетрпение очекуваме уште поголема соработка со клиентите во странство врз основа на взаемна корист.Осигурајте се дека можете слободно да не контактирате за повеќе детали.
 • Stainless Steel Galvanized Iron Window Screen for Protecting Mesh

  Прозорец од нерѓосувачки челик поцинкуван железен екран за заштита на мрежа

  CE сертификат Кина 16X16mesh 0,24mm Дијаметар на жица од бесплатен примерок, чувајте го нерѓосувачки челик навивам од бесплатна испорака, воспоставивме долгорочни, стабилни и добри деловни односи со многу производители и трговци на големо ширум светот.Во моментов, со нетрпение очекуваме уште поголема соработка со клиентите во странство врз основа на взаемна корист.Осигурајте се дека можете слободно да не контактирате за повеќе детали.
123Следно >>> Страница 1/3