Декоративна жичана мрежа

 • 304 нерѓосувачки челик обична ткаат квадратна дупка набиена плетена жица мрежа

  304 нерѓосувачки челик обична ткаат квадратна дупка набиена плетена жица мрежа

  304 нерѓосувачки челик обична ткаат квадратна дупка набиена плетена жица мрежа
  Производите од жичана мрежа со стегање се прават со машини за жнеење, а потоа се вткаени во квадратни мрежи со различни материјали и различни спецификации на метални жици преку нови мрежни машини.
  Dongjie има свој производствен погон и технички тим со богато искуство во производството и може да ви обезбеди приспособени услуги и препораки според вашите потреби.Ние сме онлајн 24 часа на ден и ја поздравуваме вашата консултација.
 • Завеса со врски со синџир / Chain Fly Screen за декорација на домот

  Завеса со врски со синџир / Chain Fly Screen за декорација на домот

  Завеса со врски со синџир / Chain Fly Screen за декорација на домот
  Добредојдовте да не контактирате.
  WhatsApp/WeChat:+86133633300602
  Email:admin@dongjie88.com
 • Алуминиумска завеса со синџир од 1,6-2,0 мм / Екран за летање со синџир / Завеса со врски со синџир

  Алуминиумска завеса со синџир од 1,6-2,0 мм / Екран за летање со синџир / Завеса со врски со синџир

  Алуминиумска завеса со синџир од 1,6-2,0 мм / Екран за летање со синџир / Завеса со врски со синџир
  Обликот на металниот алуминиумски синџир е сличен на бокалот и е направен од намотана жица.Врските со еден синџир се поврзани заедно за да формираат прекрасна алуминиумска завеса.
  Добредојдовте да не контактирате.
  WhatsApp/WeChat:+86133633300602
  Email:admin@dongjie88.com
 • Chainmail Mesh плетена жица метална мрежа делител завеса

  Chainmail Mesh плетена жица метална мрежа делител завеса

  Chainmail Mesh плетена жица метална мрежа делител завеса
  Завесите од прстенести мрежи/синџир пошта стануваат сè попопуларни во украсувањето.Таа стана серија на избори за дизајнерите во областа на архитектурата и декорацијата.Достапен е во многу различни сјајни металик бои и се користи како фасади на згради, разделувачи на простории, екрани, тавани, завеси итн.
 • 316 нерѓосувачки челик прстен мрежа завеса хотел украсна синџир пошта мрежа

  316 нерѓосувачки челик прстен мрежа завеса хотел украсна синџир пошта мрежа

  Својства на завесата со прстенест мрежа:
  • Прекрасен изглед и разновидна опција за бои
  • Висока издржливост и флексибилност.
  • Мазна и светла површина.
  • Лесен за инсталирање.
  • Отпорен на УВ и отпорност на пламен
  • Одлична естетска привлечност и функционалност
  • Бојата никогаш не бледне, а бојата никогаш не паѓа
  • Прекрасен и шик елегантен изглед
 • Хотел Декоративна метална мрежеста завеса/мрежеста завеса со прстен од синџир пошта

  Хотел Декоративна метална мрежеста завеса/мрежеста завеса со прстен од синџир пошта

  Својства на завесата со прстенест мрежа:
  • Прекрасен изглед и разновидна опција за бои
  • Висока издржливост и флексибилност.
  • Мазна и светла површина.
  • Лесен за инсталирање.
  • Отпорен на УВ и отпорност на пламен
  • Одлична естетска привлечност и функционалност
  • Бојата никогаш не бледне, а бојата никогаш не паѓа
  • Прекрасен и шик елегантен изглед
 • Внатрешен дизајн на алуминиумска мрежа за завеси за завеси

  Внатрешен дизајн на алуминиумска мрежа за завеси за завеси

  Внатрешен дизајн на алуминиумска мрежа за завеси за завеси
  Завесите од прстенести мрежи/синџир пошта стануваат сè попопуларни во украсувањето.Таа стана серија на избори за дизајнерите во областа на архитектурата и декорацијата.Достапен е во многу различни сјајни металик бои и се користи како фасади на згради, разделувачи на простории, екрани, тавани, завеси итн.
 • Декоративни мрежести завеси со прстен од јаглероден челик од метал

  Декоративни мрежести завеси со прстен од јаглероден челик од метал

  Декоративни мрежести завеси со прстен од јаглероден челик од метал
  Металната мрежа со прстени е многу флексибилна и може да се тркала по должина и е широко користена во архитектурата, оградата, кесите со модерен дизајн или ткаенината.Како што се завеси, разделувачи на простор, обложување на ѕидови, сценска позадина, декорација на таванот, јавна архитектонска уметност во трговски центар, ресторани, сала, комерцијална канцеларија, хотел, бар, соба за одмор, изложба и сл.
  Dongjie има свој производствен погон и технички тим со богато искуство во производството и може да ви обезбеди приспособени услуги и препораки според вашите потреби.Ние сме онлајн 24 часа на ден и ја поздравуваме вашата консултација.
 • Декорација на хотелска преграда од нерѓосувачки челик, метална мрежа за прстени

  Декорација на хотелска преграда од нерѓосувачки челик, метална мрежа за прстени

  Декорација на хотелска преграда од нерѓосувачки челик, метална мрежа за прстени
  Металната мрежа со прстени е многу флексибилна и може да се тркала по должина и е широко користена во архитектурата, оградата, кесите со модерен дизајн или ткаенината.Како што се завеси, разделувачи на простор, обложување на ѕидови, сценска позадина, декорација на таванот, јавна архитектонска уметност во трговски центар, ресторани, сала, комерцијална канцеларија, хотел, бар, соба за одмор, изложба и сл.
  Dongjie има свој производствен погон и технички тим со богато искуство во производството и може да ви обезбеди приспособени услуги и препораки според вашите потреби.Ние сме онлајн 24 часа на ден и ја поздравуваме вашата консултација.
 • Кина внатрешен Декоративен галванизиран синџир мрежа мрежа

  Кина внатрешен Декоративен галванизиран синџир мрежа мрежа

  Кина внатрешен Декоративен галванизиран синџир мрежа мрежа
  Мрежата со врски со синџир има карактеристики на униформа мрежа, рамна мрежна површина, едноставно ткаење и прекрасен изглед;во исто време, суровините се со висок квалитет и не се лесно да се кородираат.Во однос на употребата, има долг работен век, отпорност на високи температури, добро попуштање, може да се намали, може слободно да се движи, има добар декоративен ефект и лесно се монтира.
  Dongjie се занимава со истражување на производството во оваа област повеќе од 26 години.Можете целосно да ни верувате и да се радувате на нашата соработка.
 • Ткаенина завеса завеса од нерѓосувачки челик синџир прстен мрежа

  Ткаенина завеса завеса од нерѓосувачки челик синџир прстен мрежа

  Ткаенина завеса завеса од нерѓосувачки челик синџир прстен мрежа
  Добредојдовте да не контактирате.
  WhatsApp/WeChat:+86133633300602
  Email:admin@dongjie88.com
 • Шарена алуминиумска завеса за летање со синџир за завеса за прозорец на вратата

  Шарена алуминиумска завеса за летање со синџир за завеса за прозорец на вратата

  Шарена алуминиумска завеса за летање со синџир за завеса за прозорец на вратата
  Завесата со врски со синџир, исто така наречена синџир мува екран, е направена од алуминиумска жица со елоксирана површинска обработка.Како што сите знаеме, алуминиумскиот материјал е лесен, може да се рециклира, издржлив и има флексибилна структура.Ова осигурува дека завесата од синџирот има одлична отпорност на 'рѓа и добри својства за заштита од пожар.Декоративната завеса со алка со синџир нуди одредена заштита покрај добрите декоративни ефекти.Во исто време, синџирот за муви може да ги избегне инсектите и да одржува свеж воздух во кој ќе ви даде чиста околина.
 • Декоративни шарени завеси за летачки завеси

  Декоративни шарени завеси за летачки завеси

  Декоративни шарени завеси за летачки завеси
  Лесен анодизиран алуминиумски дизајн
  Овие ланци за мува се направени од анодизиран алуминиум, што значи дека се неверојатно лесни и издржливи.Ова значи дека дури и миленичињата и децата можат без проблем да се пробијат, но алките на синџирот се премногу тешки за мувите да зујат.Тоа е едноставно, но многу ефикасно решение за контрола на штетници, кое мора да го има секое домаќинство во лето.
  Добредојдовте да се консултирате.
 • Декоративен мрежен екран

  Декоративен мрежен екран

  Декоративната жичана мрежа вклучува метална калем завеса, мрежа за прстени со синџир, завеса за летање со алка со синџир.Од изборот на суровина, ткаење, заклучување на рабовите, површинска обработка до други процеси, тоа прави декоративната жичана мрежа да има разновидна светла боја и прекрасен изглед за внатрешна декорација.

  За инсталирање на мрежата на екранот, за клиентите се достапни видео за инсталација и додатоци, кои го олеснуваат ракувањето.

  За повеќе детали за секој тип, секогаш добредојдовте на вашето барање во секое време.
 • Фабричка цена Набавка на алуминиумски метален синџир за летачки екран

  Фабричка цена Набавка на алуминиумски метален синџир за летачки екран

  Фабричка цена Набавка на алуминиумски метален синџир за летачки екран
  Нашите производи се произведуваат со најдобрите суровини.Секој момент, ние постојано ја подобруваме производната програма.Со цел да обезбедиме подобар квалитет и услуга, се фокусиравме на производствениот процес.Добивме високи пофалби од партнерот.Со нетрпение очекувавме да воспоставиме деловни односи со вас.
123456Следно >>> Страница 1/10