Градежна мрежа

 • Прилагодена конструкција ограда со топла поцинкована заварена мрежа од жица

  Прилагодена конструкција ограда со топла поцинкована заварена мрежа од жица

  Заварената жичана мрежа е изработена од висококвалитетна нискојаглеродна челична жица, а потоа површината се пасивизира и пластифицира со ладно позлата (позлата), топло позлата и ПВЦ пластична обвивка.
  Добредојдовте да не контактирате.
  WhatsApp/WeChat:+86133633300602
  Email:admin@dongjie88.com
 • Игротека градинарска ограда обложена со прав, заварена жичена мрежеста ограда

  Игротека градинарска ограда обложена со прав, заварена жичена мрежеста ограда

  Заварената жичана мрежа е изработена од висококвалитетна нискојаглеродна челична жица, а потоа површината се пасивизира и пластифицира со ладно позлата (позлата), топло позлата и ПВЦ пластична обвивка.
  Добредојдовте да не контактирате.
  WhatsApp/WeChat:+86133633300602
  Email:admin@dongjie88.com
 • Топло натопена микрони инчи 5 10 20 30 ограда од жичана мрежа од галванизирана железо

  Топло натопена микрони инчи 5 10 20 30 ограда од жичана мрежа од галванизирана железо

  Заварената жичана мрежа е изработена од висококвалитетна нискојаглеродна челична жица, а потоа површината се пасивизира и пластифицира со ладно позлата (позлата), топло позлата и ПВЦ пластична обвивка.
  Добредојдовте да не контактирате.
  WhatsApp/WeChat:+86133633300602
  Email:admin@dongjie88.com
 • Експресен пат ограда мрежа заварена рамка Заштитна ограда натопете ја пластичната бодликава жица ограда

  Експресен пат ограда мрежа заварена рамка Заштитна ограда натопете ја пластичната бодликава жица ограда

  Заварената жичана мрежа е изработена од висококвалитетна нискојаглеродна челична жица, а потоа површината се пасивизира и пластифицира со ладно позлата (позлата), топло позлата и ПВЦ пластична обвивка.
  Добредојдовте да не контактирате.
  WhatsApp/WeChat:+86133633300602
  Email:admin@dongjie88.com
 • Гранична рамка Ограда Mesh Експресен пат Железничка заштита Ограда Ограда мрежа

  Гранична рамка Ограда Mesh Експресен пат Железничка заштита Ограда Ограда мрежа

  Заварената жичана мрежа е изработена од висококвалитетна нискојаглеродна челична жица, а потоа површината се пасивизира и пластифицира со ладно позлата (позлата), топло позлата и ПВЦ пластична обвивка.
  Добредојдовте да не контактирате.
  WhatsApp/WeChat:+86133633300602
  Email:admin@dongjie88.com
 • Фабричка заштитна мрежа од жица со нискојаглероден челик со топла поцинкована заштитна мрежа

  Фабричка заштитна мрежа од жица со нискојаглероден челик со топла поцинкована заштитна мрежа

  Заварената жичана мрежа е изработена од висококвалитетна нискојаглеродна челична жица, а потоа површината се пасивизира и пластифицира со ладно позлата (позлата), топло позлата и ПВЦ пластична обвивка.
  Добредојдовте да не контактирате.
  WhatsApp/WeChat:+86133633300602
  Email:admin@dongjie88.com
 • Против лизгање, нелизгачка плоча со дупчиња, перфорирана метална безбедносна решетка за шарите на скалите

  Против лизгање, нелизгачка плоча со дупчиња, перфорирана метална безбедносна решетка за шарите на скалите

  Против лизгачката перфорирана метална безбедносна решетка за шарите на скалите постојано обезбедува дренажа и отпорност на лизгање за апликации кои се целосно потопени во масла, вода, маснотии, масти или кој било друг масен додаток.Перфорираната плоча овозможува и светлина и проток на воздух.Против-лизгачкиот перфориран лим главно зема метален лим како суровина, кој рабовите на дупката се превртуваат или површината на плочата се испакнува низ опремата за удирање за да се постигне намена против лизгање.Дупката на антилизгачкиот лист е со релјефна форма, крстовиден тип, кружен тип, облик на усна од крокодил и тип на солза итн.

  Достапни се и приспособени спецификации.Добредојдовте да ни испратите е-пошта,
 • Производител на галванизирана метална мрежа со проширена мрежа за дијамантска летва мрежа

  Производител на галванизирана метална мрежа со проширена мрежа за дијамантска летва мрежа

  Снабдување OEM Кина со проширен метален лим, дијамантска проширена жица мрежа, Сега, ние професионално ги снабдуваме клиентите со нашите главни производи И нашиот бизнис не е само „купување“ и „продавање“, туку и фокусирање на повеќе.Наша цел е да бидеме ваш лојален добавувач и долгорочен соработник во Кина.Сега, се надеваме дека ќе бидеме пријатели со вас.

  Обезбедуваме фантастична моќ во висок квалитет и развој, трговија, профит и маркетинг и рекламирање и работење за Supply OEM China Приспособен алуминиум со проширена метална мрежа за парапет, и ние сме во состојба да овозможиме во потрага по какви било производи со потребите на клиентите.Погрижете се да ја испорачате најдобрата помош, најкорисната Висококвалитетна, брзата испорака.
 • Фабричка цена Топло поцинкуван челик со проширена дијамантска летва за ѕиден гипс кофражни бетони

  Фабричка цена Топло поцинкуван челик со проширена дијамантска летва за ѕиден гипс кофражни бетони

  Фабричка цена Топло поцинкуван челик со проширена дијамантска летва за ѕиден гипс Кофражни бетони е идеален материјал за спречување на пукање на ѕидот.Проширената метална летва е исто така градежен материјал кој често може да го најдеме во внатрешната декорација, која е без свиоци или заварување и во основа нема загуба во процесот на производство, така што се заштеди на трошоците.

  За материјалот, дебелината, големината на дупката, големината на ролната, може да се прилагодат според вашите потреби.Добредојдовте да испратите е-пошта за прашања.
 • Не'рѓосувачки челик 304 со перфорирана плоча против лизгање мрежа за подни платформи

  Не'рѓосувачки челик 304 со перфорирана плоча против лизгање мрежа за подни платформи

  Не'рѓосувачки челик 304 перфорирана дупчеста плоча против лизгачка мрежа за подни платформи постојано обезбедува дренажа и отпорност на лизгање за апликации кои се целосно потопени во масла, вода, маснотии, масти или кој било друг масен додаток.Перфорираната плоча овозможува и светлина и проток на воздух.Против-лизгачкиот перфориран лим главно зема метален лим како суровина, кој рабовите на дупката се превртуваат или површината на плочата се испакнува низ опремата за удирање за да се постигне намена против лизгање.Дупката на антилизгачкиот лист е со релјефна форма, крстовиден тип, кружен тип, облик на усна од крокодил и тип на солза итн.

  Достапни се и приспособени спецификации.Добредојдовте да ни испратите е-пошта,
 • Прилагодено слот капсула дупка Издолжен перфориран метал

  Прилагодено слот капсула дупка Издолжен перфориран метал

  Професионален приспособен архитектонски отвор Издолжен перфориран метал е направен од дупчени дупки перфориран метал, кој е популарен во архитектонските згради и исто така е најдоброто решение за филтрација на течности и цврсти материи.

  Вообичаени материјали се галванизиран челичен лим, алуминиумски лимови, лим од не'рѓосувачки челик, лим од бакар и месинг, итн.Постојат дијамантски дупки, квадратни дупки, дупки со дупчиња, шестоаголни дупки, дупки за цвеќиња и други украсни обрасци.Површинската обработка на перфорираните панели може да се полира, обложена во прав, PVDF, анодизирање итн.

  За повеќе детали, ве молиме слободно да не контактирате во секое време!
 • Ограден ѕид од челичен ветар прекинувач со перфорирани панели

  Ограден ѕид од челичен ветар прекинувач со перфорирани панели

  Ограден ѕид од челичен ветар прекинувач со перфорирани панели, исто така наречени мрежа отпорна на ветер, ограда против прашина од ветер.

  Ѕидот на оградата од челични прекинувачи со перфорирани панели е главно направен од галванизиран челик.Карактеристиките на оградниот ѕид на челичниот ветар прекинувач се добра цврстина и отпорност на високи и ниски температури, отпорен на пламен, како и долг работен век, а бојата е светла, па затоа не е лесно да се избледи.

  Dongjie може да направи различна дебелина, должина и бои, добредојдовте да побарате повеќе детали во секое време!

 • Дијамантска дупка зграда декорација проширен метал

  Дијамантска дупка зграда декорација проширен метал

  Проширената метална мрежа е функционален материјал кој може високо да се приспособи според вашите технички и естетски потреби.Издржливоста е загарантирана со заштитните завршетоци достапни во неограничени варијации на бои.Производите на Dongjie ви овозможуваат лесно да креирате различни типови според вашите апликации.Спецификации Име на производ Проширен метален лим Решетки за скара Производител Материјал Нерѓосувачки лим, црн челик, алуминиум, галванизиран челик, бакар/месинг, итн. Облик на дупка Дијамант хо...
 • Фабрика за ограда од прашина ограда за ветробранско директно снабдување со висок квалитет

  Фабрика за ограда од прашина ограда за ветробранско директно снабдување со висок квалитет

  Фабрика за ограда од прашина за ограда од ветер, директно снабдување со висок квалитет I. Краток опис на оградата од прашина од ветер Мрежата од ветерот исто така ја нарекува мрежа отпорна на ветер, ограда против прав од ветер.Мрежата за ветробранот е главно изработена од галванизиран челик.Карактеристиките на решетката на ветробранот се добра цврстина и отпорност на високи и ниски температури, отпорност на пламен, различни дебелини и бои.Има долг работен век, светлата боја не лесно бледнее.II.Спецификации Име на производ Wind-proof и Du...
 • Челична експандирана метална решетка

  Челична експандирана метална решетка

  Проширената метална мрежа е функционален материјал кој може високо да се приспособи според вашите технички и естетски потреби.Издржливоста е загарантирана со заштитните завршетоци достапни во неограничени варијации на бои.Производите на Dongjie ви овозможуваат лесно да креирате различни типови според вашите апликации.Спецификации Име на производ Проширен метален лим Решетки за скара Производител Материјал Нерѓосувачки лим, црн челик, алуминиум, галванизиран челик, бакар/месинг, итн. Облик на дупка Дијамант хо...
12Следно >>> Страница 1/2