Газа за прозорци со висока дефиниција

 • 316 Безбедносен мрежест екран од нерѓосувачки челик

  316 Безбедносен мрежест екран од нерѓосувачки челик

  Врвен квалитет Кинеска обична ткаена челична жица мрежа за екран, 316 нерѓосувачка челична жица мрежа за прозорски екран, Наша цел е да изградиме познат бренд кој може да влијае на одредена група луѓе и да го осветли целиот свет.Сакаме нашиот персонал да сфати самодоверба, потоа да постигне финансиска слобода, на крајот да добие време и духовна слобода.

 • Висококвалитетен прилагоден екран на прозорец од нерѓосувачки челик

  Висококвалитетен прилагоден екран на прозорец од нерѓосувачки челик

  100% оригинален фабрички кинески екран за прозор од не'рѓосувачки челик, екран со црн прав обложен со прозорец, со висок квалитет, разумна цена, навремена испорака и приспособени и персонализирани услуги за да им помогнеме на клиентите да ги постигнат своите цели успешно, нашата компанија доби пофалби и во домашни и во странство пазари.Купувачите се добредојдени да не контактираат.

 • ПВЦ високопроѕирен прозорски екран

  ПВЦ високопроѕирен прозорски екран

  Краток опис: Прозорците од ПВЦ инсекти се направени по големина и се испорачуваат директно до вас подготвени за инсталирање.ПВЦ решетката на екранот има 50 проценти поголема видливост и подобрен проток на воздух во однос на стандардниот скрининг од фиберглас.Ние веруваме дека не треба да го компромитирате вашиот ветер за да видите.Со супериорни врати или прозорци со невидлив екран, ќе го гледате погледот, а не екранот.1. Спецификации Име на производ ПВЦ Инсект Прозорец Материјал ПВЦ мрежа 16*15, 16*16, 18*16, 18*18,...
 • Огноотпорна стаклена влакно Прозорец за летање на екранот Мрежа

  Огноотпорна стаклена влакно Прозорец за летање на екранот Мрежа

  Огноотпорна стаклена стаклена стаклена мрежа со екран за летање на прозорецот е направена од стаклени влакна и ПВЦ смола која е без загадување.Содржи анти-УВ состав и покажува добар ефект на сончање и вентилација.
  Со одличните огноотпорни и отпорни на корозија, мрежата на екранот од фиберглас може да се користи за невидливи екрани на прозорци, безбедносни екрани за муви или огноотпорни екрани во некои индустриски работилници.
  Доколку сте заинтересирани, ве молиме добредојде да не контактирате за понатамошна дискусија!
 • Транспарентен и безбедносен екран на прозорец од не'рѓосувачки челик

  Транспарентен и безбедносен екран на прозорец од не'рѓосувачки челик

  Краток опис: Прозорските екрани од нерѓосувачки челик се направени по големина и се испорачуваат директно до вас подготвени за инсталирање.Мрежата од невидливиот екран од не'рѓосувачки челик има 50 проценти поголема видливост и подобрен проток на воздух во однос на стандардната решетка од фиберглас.Ние веруваме дека не треба да го компромитирате вашиот ветер за да видите.Со супериорни врати или прозорци со невидлив екран, ќе го гледате погледот, а не екранот.1. Спецификации Име на производ Материјал за екран од прозорец од нерѓосувачки челик Нерѓосувачки ул...
 • Екран со невидлив прозорец од фиберглас

  Екран со невидлив прозорец од фиберглас

  Невидливиот прозорец со фиберглас е нов производ развиен за сите видови оригинални производи за скрининг на прозорци, кој ефикасно ги решава различните недостатоци на традиционалната мрежа на прозорските екрани.Нема да го блокира видот и да одржува добар ефект на вентилација. Екранот на прозорецот со висока дефиниција може ефикасно да ги спречи комарците да влезат во просторијата, за да создаде добра средина за живеење за секого.Невидливиот прозорец со фиберглас има ултра висока јачина и цврстина и може да поднесе...