Ткаена жица мрежа

 • Anti-mosquito window screen fiberglass customized window screening

  Прозорец против комарец приспособен скрининг на прозор од фиберглас

  Прозорец против комарец приспособен скрининг на прозор од фиберглас
  Екраните на прозорците се од суштинско значење во вашиот дом затоа што ја зголемуваат привлечноста, ги намалуваат трошоците за енергија со задржување на топлина или пуштање ладен воздух, не дозволуваат досадни грешки и помагаат во заштитата на вашите прозорци од временските услови и нечистотија.Имањето прозорски екрани исто така може да ја зголеми безбедноста на вашиот дом во случај да заборавите да ги затворите и заклучите прозорците.
  Ние сме ANPING COUNTY DONGJIE WIRE MESH PRODUCTS CO., LTD.Со повеќе од 26 години искуство во дизајн на производство, добредојде на вашето барање.
 • Burglar Mesh/Beautiful Grid Wire Mesh/Meg Mesh

  Провалник мрежа / Прекрасна жица мрежа / Meg мрежа

  Нискојаглеродна мрежа за провалник/прекрасна жица мрежа/мег мрежа.Нашите решенија имаат национални стандарди за акредитација за искусни стоки со врвен квалитет, прифатлива вредност, беа поздравени од луѓето ширум светот.Нашите производи ќе продолжат да се зголемуваат во нарачката и со нетрпение очекуваат соработка со вас.Веројатно ќе бидеме среќни да ви дадеме понуда по добивањето на длабинските спецификации.
 • Stainless Steel Security Window Screen Bullet Proof Mesh Screen

  Безбедносен прозорец од нерѓосувачки челик Мрежен екран со куршуми

  CE сертификат Кина 16X16mesh 0,24mm Дијаметар на жица од бесплатен примерок, чувајте го нерѓосувачки челик навивам од бесплатна испорака, воспоставивме долгорочни, стабилни и добри деловни односи со многу производители и трговци на големо ширум светот.Во моментов, со нетрпение очекуваме уште поголема соработка со клиентите во странство врз основа на взаемна корист.Осигурајте се дека можете слободно да не контактирате за повеќе детали.
 • Anti Fouling Mosquito Control Pm2.5 Anti Allergic Window Screen

  Екран за прозор против алергиски Pm2.5

  CE сертификат Кина 16X16mesh 0,24mm Дијаметар на жица од бесплатен примерок, чувајте го нерѓосувачки челик навивам од бесплатна испорака, воспоставивме долгорочни, стабилни и добри деловни односи со многу производители и трговци на големо ширум светот.Во моментов, со нетрпение очекуваме уште поголема соработка со клиентите во странство врз основа на взаемна корист.Осигурајте се дека можете слободно да не контактирате за повеќе детали.
 • 304 Stainless Steel Metal Woven Mesh Insect Screen for The Window and Door

  304 нерѓосувачки челик метална ткаена мрежа од инсекти за прозорецот и вратата

  304 Инсекти од метална мрежа со ткаени нерѓосувачки челик за прозорецот и вратата, нова испорака за Кина 304 екран за инсекти, екран на прозорец, дизајнот, обработката, купувањето, проверката, складирањето, процесот на склопување се во научен и ефективен документарен процес, зголемување на нивото на употреба и длабоко доверливоста на нашиот бренд, што нè тера да станеме супериорен снабдувач на четирите главни категории производи одлеаноци од школки во земјата и добро да ја стекнеме довербата на клиентите
 • Plain Weave Filter Cloth/Wire Mesh/Mesh 304, 316, 316L

  Обичен ткаен филтер крпа/жица мрежа/мрежа 304, 316, 316L

  Dongjie обезбедува одлична и напредна мрежа за филтрирање на големо.Секогаш се надеваме дека ќе имаме шанса да работиме заедно со вас во иднина.Добре дојдовте само да погледнете во нашата организација.

  Ние обезбедуваме висококвалитетна филтер мрежа, филтер екран, мрежа за поддршка на филтерот, мрежестиот филтер вклучува различни типови како што се проширена метална мрежа, перфорирана метална мрежа и плетена жичана мрежа.

  Донџи сега освои добра репутација меѓу странските и домашните клиенти.Придржувајќи се до принципот на управување за „кредитно ориентирани, на прво место кон клиентите, висока ефикасност и зрели услуги“, топло ги поздравуваме пријателите од сите сфери на животот да соработуваат со нас.За оние кои имаат какви било прашања или одговори, ве молиме слободно контактирајте со нас.
 • 304 316stainless steel woven wire mesh filter / plain Dutch twill 5 micron wire mesh filter screen cloth

  304 316 мрежест филтер од ткаен жица од не'рѓосувачки челик / обичен холандски мрежен филтер од 5 микрон, крпа на екранот

  Dongjie обезбедува одлична и напредна големопродажба на големо 304 316 мрежести филтри од ткаена жица од не'рѓосувачки челик / обична холандска мрежна ткаенина од 5 микрони.Секогаш се надеваме дека ќе имаме шанса да работиме заедно со вас во иднина.Добре дојдовте само да погледнете во нашата организација.

  Ние обезбедуваме висококвалитетна филтер мрежа, филтер екран, мрежа за поддршка на филтерот, мрежестиот филтер вклучува различни типови како што се проширена метална мрежа, перфорирана метална мрежа и плетена жичана мрежа.

  Донџи сега освои добра репутација меѓу странските и домашните клиенти.Придржувајќи се до принципот на управување за „кредитно ориентирани, на прво место кон клиентите, висока ефикасност и зрели услуги“, топло ги поздравуваме пријателите од сите сфери на животот да соработуваат со нас.За оние кои имаат какви било прашања или одговори, ве молиме слободно контактирајте со нас.
 • Free Sample Factory 304L 316L Stainless Steel Wire Mesh for Filter

  Бесплатен фабрички примерок 304L 316L жица мрежа од не'рѓосувачки челик за филтер

  Dongjie обезбедува одлична и напредна мрежа за филтрирање на големо.Секогаш се надеваме дека ќе имаме шанса да работиме заедно со вас во иднина.Добре дојдовте само да погледнете во нашата организација.

  Ние обезбедуваме висококвалитетна филтер мрежа, филтер екран, мрежа за поддршка на филтерот, мрежестиот филтер вклучува различни типови како што се проширена метална мрежа, перфорирана метална мрежа и плетена жичана мрежа.

  Донџи сега освои добра репутација меѓу странските и домашните клиенти.Придржувајќи се до принципот на управување за „кредитно ориентирани, на прво место кон клиентите, висока ефикасност и зрели услуги“, топло ги поздравуваме пријателите од сите сфери на животот да соработуваат со нас.За оние кои имаат какви било прашања или одговори, ве молиме слободно контактирајте со нас.
 • Hot Sale Filter Mesh Sheet / Black Wire Cloth / Filter Mesh

  Жешка продажба на филтер мрежа лист / црна жица крпа / филтер мрежа

  Топла распродажба на филтер мрежа лист / Црна жица крпа / Филтер мрежа од Dongjie.Обезбедуваме одлична и напредна мрежа за филтрирање на големо.Секогаш се надеваме дека ќе имаме шанса да работиме заедно со вас во иднина.Добре дојдовте само да погледнете во нашата организација.

  Ние обезбедуваме висококвалитетна филтер мрежа, филтер екран, мрежа за поддршка на филтерот, мрежестиот филтер вклучува различни типови како што се проширена метална мрежа, перфорирана метална мрежа и плетена жичана мрежа.

  Донџи сега освои добра репутација меѓу странските и домашните клиенти.Придржувајќи се до принципот на управување за „кредитно ориентирани, на прво место кон клиентите, висока ефикасност и зрели услуги“, топло ги поздравуваме пријателите од сите сфери на животот да соработуваат со нас.За оние кои имаат какви било прашања или одговори, ве молиме слободно контактирајте со нас.
 • 304 316 316L Stainless Steel Wire Mesh Filter Wire Mesh for Filtering in High Quality

  304 316 316L Жичана мрежа од нерѓосувачки челик Филтер жица мрежа за филтрирање со висок квалитет

  Dongjie обезбедува одлична и напредна големопродажба на 304 316 316L Жичана мрежа за филтер од жица од нерѓосувачки челик за филтрирање со висок квалитет.Секогаш се надеваме дека ќе имаме шанса да работиме заедно со вас во иднина.Добре дојдовте само да погледнете во нашата организација.

  Ние обезбедуваме висококвалитетна филтер мрежа, филтер екран, мрежа за поддршка на филтерот, мрежестиот филтер вклучува различни типови како што се проширена метална мрежа, перфорирана метална мрежа и плетена жичана мрежа.

  Донџи сега освои добра репутација меѓу странските и домашните клиенти.Придржувајќи се до принципот на управување за „кредитно ориентирани, на прво место кон клиентите, висока ефикасност и зрели услуги“, топло ги поздравуваме пријателите од сите сфери на животот да соработуваат со нас.За оние кои имаат какви било прашања или одговори, ве молиме слободно контактирајте со нас.
 • Wire Mesh for Filter Made of Stainless Steel Wire

  Жица мрежа за филтер Изработена од жица од не'рѓосувачки челик

  Жичена мрежа за филтер Изработена од жица од не'рѓосувачки челик од Dongjie.Обезбедуваме одлична и напредна мрежа за филтрирање на големо.Секогаш се надеваме дека ќе имаме шанса да работиме заедно со вас во иднина.Добре дојдовте само да погледнете во нашата организација.

  Ние обезбедуваме висококвалитетна филтер мрежа, филтер екран, мрежа за поддршка на филтерот, мрежестиот филтер вклучува различни типови како што се проширена метална мрежа, перфорирана метална мрежа и плетена жичана мрежа.

  Донџи сега освои добра репутација меѓу странските и домашните клиенти.Придржувајќи се до принципот на управување за „кредитно ориентирани, на прво место кон клиентите, висока ефикасност и зрели услуги“, топло ги поздравуваме пријателите од сите сфери на животот да соработуваат со нас.За оние кои имаат какви било прашања или одговори, ве молиме слободно контактирајте со нас.
 • OEM 304 liquid filter element stainless steel cylinder filter mesh

  ОЕМ 304 течен филтер на филтер мрежа од нерѓосувачки челик

  Dongjie обезбедува одлична и напредна големопродажба на 304 316 316L Жичана мрежа за филтер од жица од нерѓосувачки челик за филтрирање со висок квалитет.Секогаш се надеваме дека ќе имаме шанса да работиме заедно со вас во иднина.Добре дојдовте само да погледнете во нашата организација.

  Ние обезбедуваме висококвалитетна филтер мрежа, филтер екран, мрежа за поддршка на филтерот, мрежестиот филтер вклучува различни типови како што се проширена метална мрежа, перфорирана метална мрежа и плетена жичана мрежа.

  Донџи сега освои добра репутација меѓу странските и домашните клиенти.Придржувајќи се до принципот на управување за „кредитно ориентирани, на прво место кон клиентите, висока ефикасност и зрели услуги“, топло ги поздравуваме пријателите од сите сфери на животот да соработуваат со нас.За оние кои имаат какви било прашања или одговори, ве молиме слободно контактирајте со нас.
 • Food Grade Filter Mesh/ Micron Stainless Steel Wire Mesh

  Решетка за филтер за храна/Микронска жица од нерѓосувачки челик

  Филтер мрежа за храна/Микронска жица од нерѓосувачки челик од Dongjie.Обезбедуваме одлична и напредна мрежа за филтрирање на големо.Секогаш се надеваме дека ќе имаме шанса да работиме заедно со вас во иднина.Добре дојдовте само да погледнете во нашата организација.

  Ние обезбедуваме висококвалитетна филтер мрежа, филтер екран, мрежа за поддршка на филтерот, мрежестиот филтер вклучува различни типови како што се проширена метална мрежа, перфорирана метална мрежа и плетена жичана мрежа.

  Донџи сега освои добра репутација меѓу странските и домашните клиенти.Придржувајќи се до принципот на управување за „кредитно ориентирани, на прво место кон клиентите, висока ефикасност и зрели услуги“, топло ги поздравуваме пријателите од сите сфери на животот да соработуваат со нас.За оние кои имаат какви било прашања или одговори, ве молиме слободно контактирајте со нас.
 • 304 Stainless Steel Woven Wire Mesh for Filter 50mesh 100mesh 150 Mesh

  304 Плетена жичана мрежа од нерѓосувачки челик за филтер 50mesh 100mesh 150 mesh

  304 нерѓосувачки челик плетена жица мрежа за филтер 50mesh 100mesh 150 Mesh од Dongjie.Обезбедуваме одлична и напредна мрежа за филтрирање на големо.Секогаш се надеваме дека ќе имаме шанса да работиме заедно со вас во иднина.Добре дојдовте само да погледнете во нашата организација.

  Ние обезбедуваме висококвалитетна филтер мрежа, филтер екран, мрежа за поддршка на филтерот, мрежестиот филтер вклучува различни типови како што се проширена метална мрежа, перфорирана метална мрежа и плетена жичана мрежа.

  Донџи сега освои добра репутација меѓу странските и домашните клиенти.Придржувајќи се до принципот на управување за „кредитно ориентирани, на прво место кон клиентите, висока ефикасност и зрели услуги“, топло ги поздравуваме пријателите од сите сфери на животот да соработуваат со нас.За оние кои имаат какви било прашања или одговори, ве молиме слободно контактирајте со нас.
 • 25 Years Manufacturer of OEM Filter Mesh

  25 години Производител на OEM филтер мрежа

  Dongjie обезбедува одлична и напредна мрежа за филтрирање на големо.Секогаш се надеваме дека ќе имаме шанса да работиме заедно со вас во иднина.Добре дојдовте само да погледнете во нашата организација.

  Ние обезбедуваме висококвалитетна филтер мрежа, филтер екран, мрежа за поддршка на филтерот, мрежестиот филтер вклучува различни типови како што се проширена метална мрежа, перфорирана метална мрежа и плетена жичана мрежа.

  Донџи сега освои добра репутација меѓу странските и домашните клиенти.Придржувајќи се до принципот на управување за „кредитно ориентирани, на прво место кон клиентите, висока ефикасност и зрели услуги“, топло ги поздравуваме пријателите од сите сфери на животот да соработуваат со нас.За оние кои имаат какви било прашања или одговори, ве молиме слободно контактирајте со нас.
12345Следно >>> Страница 1/5